Kurumsal

ST Grup'u Tanıyın

Global dünyada her geçen gün yenilenen günlük yaşam standartlarına öncü yaklaşımlar sunan ST Grup, temellerini 1985 yılında İpsan iplik firmasının kurulması ile sağlamıştır.

Müşterilerinin yanı sıra; çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek birbirinden farklı 5 sektörde yatırımları bulunan ST Grup, “Hep Birlikte, En İyiye” felsefesiyle sektöründe lider markaları tüketicilerle buluşturmaktan gurur duyar.

Tekstil, ambalaj, gıda, ulaşım ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösteren ST Grup; yönetim ve sevkiyat organizasyonlarını Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 41.000m2 alana kurulu fabrika binasında sağlamaktadır.

Kurulduğu günden bugüne, Türkiye’de yenilikte öncü firmalar arasında yer alan ST Grup sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını, hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. ST Grup her geçen gün yeniliğe ve yeni yatırımlara açık olma vizyonuyla ülke ekonomisine ve toplum yaşamına faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.